تامین کننده انواع کمپرسور یخچال فریزر و سردخانه

فروش انواع کمپرسور سکاپ، کلترون، تکامسه،کوپلند، بیتزر، و غیره ارسال به تمام نقاط کشور
MLZ/MLM - LLZ Danfoss Scroll refrigeration

کمپرسور اسکرال دانفوس

از ویژگی های کمپسور اسکرال دانفوس میتوان به طول عمر بالا، کیفیت قطعات داخلی، قابلیت مکش صد در صد گاز، محافظ در مقابل ضربه مایع مبرد به داخل کمپرسور اشاره نمود. این نوع کمپرسور به سه سری SM, SY, H تقسیم میشود. سری H سه فاز و از قدرت دو الی هفت اسب بخار موجود میباشد و با گاز مبرد R22 در دمای اواپراتور بالا و پایین کار می کنند. سری SM دارای نه مدل میباشد، برق ورودی سه فاز و قدرت آنها از ۷/۵ ال ۱۵ اسب بخار میباشند و با گاز مبرد R22 کار میکنند. سری SY دارای سه مدل میباشند، برق ورودی سه فاز و قدرت آنها ۲۰ تا ۳۰ اسب بخار میباشد و با گاز R22کار میکنند و دارای صدای کنی میباشند. شرکت ایران برودت تمامی مدلهای کمپرسور اسکرال دانفوس را با مناسب ترین قیمت در سطح کشور به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت کمپرسور اسکرال دانفوس با شرکت تماس بگیرید.
maneurop-compressors

کمپرسور منیروپ دانفوس

کمپرسورهای منیروپ دانفوس در سه کلاس MT , MTZ و NTZ ارائه میشوند. کمپرسورهای منیروپ دانفوس سری MT تا توان ۳ اسب بخار ، تک فاز و تک سیلندر میباشند و از توان ۳ اسب تا ۱۳ اسب سه فاز و دو یا چهار سیلندر میباشند و گاز مبرد مصرفی آنها R22 میباشد.کمپرسورهای منیروپ دانفوس سری MTZ با گاز مبرد R404 , R134 ,R407 و R507 کار میکنند و از توان ۱.۵ اسب تا ۲.۳ اسب بخار ، تک فاز و تک سیلندر میباشند و از ۲.۳ اسب به بالا تا ۱۳ اسب بصورت سه فاز و دو یا چهار سیلندر میباشند. کمپرسورهای منیروپ دانفوس سری NTZ در ۹ مدل میباشند که بصورت تک فاز و سه فاز از توان ۱.۲ اسب تا ۱۰ اسب بصورت تک سیلندر ، دو سیلندر و چهار سیلندر برای دمای اواپراتور های ۱۰- تا ۴۵- درجه سانتیگراد با گاز مبرد R404 و R507 استفاده میشوند . جهت دریافت قیمت کمپرسورهای منیروپ دانفوس با شماره های شرکت تماس بگیرید
secop-compressor

کمپرسورهای سکاپ

کمپرسورهای سکاپ برندی دیگر از شرکت دانفوس است و در دو نوع AC و DC به فروش میرسد. موتور های یخچالی سکاپ AC در توان های یک ششم اسب بخار تا یک و نیم اسب موجود میباشد که در یخچال فریزر های خانگی ، فروشگاهی و صنعتی قابل عرضه هستند و گاز مبرد آنها R134 و R404a میباشند و در این کمپرسور ها در قسمت ساکشن موتور از فناوری جوشی و شیر دار استفاده شده است و این موتور ها بصورت زیر صفر و بالای صفر کاربرد دارند که در ۲۲ مدل توسط شرکت ایران برودت جهت تهران و شهرستان با قیمت های مناسب و رقابتی قابل فروش و عرضه میباشد. موتورهای نوع DC با برق ۱۲ و ۲۴ ولت کار میکنند و جهت یخچال وانت، ماشین و یخچال های اتوبوسی کاربرد دارند. شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت کمپرسور های سکاپ با شماره های شرکت تماس بگیرید.

کمپرسور کولترن (کولترون)

کمپرسور های کولترون جهت استفاده در یخچال فریزر صنعتی فروشگاهی پرده هوا آبسردکن سردخانه پکیج و کولر گازی مورد استفاده قرار میگیرند. شرکت ایران برودت عامل توزیع ، فروش و خدمات پس از فروش این نوع کمپرسور یا موتور میباشد
10876940__25895.1507673365.1280.1280

کمپرسورهای کولترن کولر گازی و اسپیلت

کمپرسور ها کولترن مخصوص انواع کولر گازی در توان های برودتی مختلف از ۱۲۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ BTU در ۱۵ مدل با گاز مصرفی R22 موجود میباشد همچنین این نوع کمپرسورها پیستونی میباشند و در انواع مختلف با برق مصرفی ۲۲۰ ولت تک فاز قابل عرضه هستند.

تماس