نمایندگی خدمات ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ

جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، فقط کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و یا با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن، تکنسین متخصص جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

 • 02128421694

 • چرا یخچال فریزر ساید سامسونگ صدای بلندی دارد؟

  • یکی از فن‌ها معیوب است.
  • کمپرسور یخچال ایراد دارد.

  چرا یخ‌های خارج شده از یخ‌ساز به‌هم‌چسبیده‌اند؟

  • برای رهایی از این مشکل کافی است یکبار محفظه یخ‌ساز را به طور کامل خالی کنید.
  • به مدت طولانی از یخ‌ساز ساید استفاده نشده است و این‌گونه یخ‌ها روی‌هم جمع شده و به‌هم‌چسبیده‌اند.

  تماس با نمایندگی سامسونگ

  چرا نشانگر دما در ساید سامسونگ در حال چشمک زدن است؟

  • غذای داغ داخل یخچال گذاشته باشید.
  • برای حل این موضوع باید دستگاه را ریست کرد.
  • ممکن است دفعات زیادی درب را باز و بسته کرده باشید.
  احتمالا شما هم به این موضوع فکر کردید که هرچیزی از یک قلب یا کانون تشکیل شده است. قلب یا کانون هر خانه‌ای آشپزخانه آن است، آنجایی که آدم‌ها برای رفع حیاتی‌ترین نیازهایشان به آن پناه می‌برند و شاید ساعت‌های زیادی از کارهای خانه را به آن اختصاص بدهند. یکی از مهم‌ترین وسایل یک آشپزخانه یخچال فریزر آن است. خرید بهترین برند و استفاده درست از آن، مانع از نیاز به تعمیر یخچال فریزر در منزل خواهد شد.گاهی اوقات، با وجود تلاش‌های بسیار ما و استفاده درست از وسایل آشپزخانه، به‌خصوص این وسیله محبوب، در نهایت خراب شده و چرخ گردون ساز ناسازگاری می زند . در این مواقع تنها گزینه پیش‌رو، تماس با تعمیرکار این دستگاه برای حل این مشکل در محل است.

  تعمیر یخچال در منزل

  یخچال فریزر یکی از وسایل سنگینی است که در هنگام خراب شدن، نمی توانیم آن را به یک تعمیرگاه ببریم. در واقع این وسیله بزرگوار از یک اسباب کشی به اسباب کشی دیگر منتقل می شود. تغییر و جا به جایی این وسیله بسیار سخت است و امیدواریم هرگز به درست کردن نیاز نداشته باشد. با توجه به این نکته، بهترین راه درمان خرابی این وسیله، استفاده از یک تعمیرکار ماهر درست در محل مشخص شده ما است. تعمیرات انواع یخچال که شامل: یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید و سایر یخچال های خانگی و صنعتی می شود؛ در محل انجام می شود. حتما شما هم تجربه کرده اید، گاهی با خراب شدن یخچال فریزر ، به اجبار با چندین تعمیرکار تماس می گیریم، اما یخچال فریزرمان درست نمی شود. تعمیر درست این دستگاه در ادامه عیب یابی آن، انجام می شود و به موارد بسیاری بستگی دارد.

  تخصص تعمیرکار

  یکی از مهم ترین موارد تعمیر یک یخچال فریزر ، تعمیرکار آن است. این تعمیرکاران باید با تجربه و ماهر باشند. لازم است این افراد، با مدل های مختلف این وسیله آشنا باشند و دانش خود را برای درست کردن مدل های مختلف آن به روز نگه دارند. متخصصین ایران برودت ، در این زمینه آموزش دیده اند و بسیار با تجربه هستند. این افراد با برندهای مختلف آشنا هستند. این متخصصین در مرحله اول دشتگاه شما را بررسی می کنند و پس از پیدا کردن عیب آن، وسیله مورد نظر را با استفاده از تجهیزات مدرن در محل شما درست می کنند.

  مشکلات احتمالی به وجود آمده

  هر یخچال، با توجه به برند و مدلی که دارد، ممکن است دچار مشکلاتی شود. این مشکلات یا به طور کلی در یخچال ها به وجود می آیند و یا فقط در یک برند وجود دارند. این مشکلات شامل موارد مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره شده است. متخصصان آچاره با مشکلات احتمالی هر دستگاه آشنا هستند و با توجه به مدل آن ، ابزار و قطعات لازم برای آن را تشخیص می دهند و پس از بررسی مشکل، در صورت تمایل شما آن را در محل درست می کنند.

  خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل

  درست کردن این دستگاه در محل یکی از خدماتی است که آچاره با استفاده از متخصصین خود انجام می دهد. همانطور که گفته شد این متخصصین آموزش دیده هستند و با تجربه در کار خود، انواع این دستگاه با برندهای مختلف را درست می کنند. پس از انتخاب این متخصصین در اپلیکیشن آچاره، آن‌ها با توجه به آدرس گفته شده در محل حاضر می شوند و دستگاه شما را بررسی می کنند. می دانم که از درست کردن آن در محل خوشحال شده اید. در ادامه این متخصصین، وسیله شما را باز می کنند و پی از موشکافی در بدنه آن، عیب آن را پیدا کرده و رفع می کنند. در این مرحله شما می توانید هزینه تعمیر آن را بپرسید و در صورت تمایل، از متخصص بخواهید تا آن را درست کند. در ادامه نحوه سفارش این خدمت در اپلیکیشن آچاره را توضیح می دهیم.

  تعمیر یخچال فریزر در برندهای مختلف

  به طور معمول یکی از مواردی که همیشه اتفاق می‌افتد، این است که یک برند خاص را برای خرید یخچال فریزرمان انتخاب می‌کنیم و در آن برند به نکته‌های مختلفی مثل زیبایی، جادار بودن و اندازه آن دقت می‌کنیم. اما به‌هرحال باید قبل از خرید هر یخچالی به معایب و مزیت‌های آن دقت کنیم و نگذاریم چیزی از چشمان تیزبین ما جا بماند. هر برندی، یک سری مزیت و یک سری معایب دارد که در گام اول، باید با نیازهای ما تطابق داده شده و در گام بعدی، برندی که به خواسته‌ های ما نزدیکتر است، انتخاب شود.

  بعضی از برندهای مختلف و تعمیراتشان شامل موارد زیر می‌شوند:

  تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

  سامسونگ یه برند کره‌ای و چندملیتی است که در صنایع مختلف مانند: سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و... حضور دارد. این برند، طرفداران زیادی دارد که معمولا از مدل‌های ساید بای ساید آن در رنگ‌های مختلف استفاده می‌کنند. با توجه به مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش بیاد، توسط تعمیرکاری که روی این برند تخصص دارد تعمیرمی‌شود.

  تعمیر یخچال جنرال الکتریک

  جنرال الکتریک یک برند آمریکایی و چند ملیتی است که از چهار بخش مختلف جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنولوژی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر تشکیل شده است. این مدل هم توانسته طرفداران زیادی‌را به خودش اختصاص دهد و یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی محسوب می‌شود. اما برای تعمیر یخچال‌ جنرال الکتریک حتما یک تعمیرکار یخچال، لازم است تا بتواند مشکلات دستگاه شمارا متوجه بشود.

  تعمیر یخچال الکترواستیل

  الکترو استیل یک برند ایرانی با سابقه است که توانسته در تولید یخچال فریزر، سردخانه و فریزهای صنعتی رتبه خوبی کسب کند. این یخچال فریزرها از دو دسته معمولی و دوقلو تشکیل شده و با توجه به مشکلاتی که ممکن است برایشان پیش بیاید، نیاز دارند تا توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای درست شده و به قلب خانه بازگردند.

  در چه مواقعی به تعمیر یخچال فریزر در منزل نیاز خواهد شد؟

  یکی از بیشترین مشکلاتی که برای یخچال‌های فریزر پیش می‌آید و مارا برای تعمیر آن دچار نگرانی می‌کند،شامل موارد زیر است : خرابی و مشکل در کمپرسور یخچال فریز ایجاد شده باشد، نشتی گاز یخچال و هدر رفتن آن باعث خرابی یخچال شود. خنک نشدن یخچال و فریزر مثل سابق نباشد. زمان فیلتر تصفیه یخچال فریزر سررسیده باشد. یخچال بدون برفک و برفک تولید می‌کند. داخل یخچال آب بدهد. بیرون از یخچال، نشتی آب دیده شود. موتور یخچال، بیش از اندازه گرم شود. یخ ساز یخچال به خوبی کار نکند. یخچال صداهای عجیب و غریبی از خود درآورد. مواد غذایی در یخچال، خیلی زود فاسد شوند. دمای یخچال، به میزان زیاد و با وجود بسته بودن درب آن، تغییر کند. لاستیک موجود در اطراف یخچال خراب شده و یا در یخچال به خوبی بسته نشود.

  مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر ایران برودت:

  • تمامی متخصصینی که در ایران برودت فعال هستند از فیلترهای مختلف تایید صلاحیت عبور می‌کنند و شما می‌توانید مطمئن باشید افراد کاملا مطمئنی، به محل شما برای انجام خدمت اعزام می‌شوند. این فیلترها، مربوط به بررسی توانایی و مهارت‌های آنها، و همچنین مطمئن و معتمد بودن آنهاست. • تمامی خدمات، دارای ضمانت و گارانتی هستند. • با توجه به فضای آچاره شما می‌توانید در هر موقعیت مکانی که هستید فردی در نزدیکی خودتان پیدا کنید و در حالت کلی، افراد در محل شما حاضر شده و مشکلی از بابت مسیر برای شما ایجاد نمی‌شود.

  تعمیرکار یخچال چه وظایفی بر عهده دارد؟

  به یقین، شما هم با یکی از مشکلاتی که گفتیم مواجه شده‌اید و برای اینکه بتوانید یک تعمیرکار یخچال پیدا کنید و از ایشان کمک بگیرید، از اطرافیانتان پرس‌و‌جو کرده و یا به نزدیک‌ترین تعمیراتی محلتان رفته‌اید و ازایشان خدمات خواسته‌اید و حتی مطمئن نبوده‌اید که در این زمینه تخصص دارد یا خیر! تعمیرکار های یخچال افرادی هستند که با توجه به تخصصشان برای رفع مشکل در برندهای مختلف یخچال فریزر، برای حل مشکل شما پیش‌قدم می‌شوند.

  تعمیر یخچال فریزر در منزل

  متخصصین ایران برودت با توجه به مشکل یخچال فریزر شما، قطعات مورد نظر یخچال فریزر را فراهم می‌کنند و همراه خودشان به منزل شما می‌آورند و برای درست کردن دستگاه شما خدماتی را ارائه می‌دهند. این موضوع باعث می‌شودکه شما علاوه بر استفاده از یک تعمیرکار متخصص، مشکلتان‌ را در منزل رفع کرده و تعمیر یخچال فریزر در محل شما انجام شود و نکته قابل توجه در این قسمت این است که، تعمیرکاران به شما فاکتور قطعات را نشان می‌دهند و در حل مشکل شما علاوه بر داشتن تخصص، تعهد هم دارند.

  راه‌های پیشگیری از تعمیر یخچال و فریزر در منزل

  حتما شما هم این جمله را زیاد شنیده‌اید؛ جالب است که بدانید این جمله، در تعمیر یخچال و فریزر هم همان کاربرد معنایی را دارد؛ چرا که برای جلوگیری از بروز هر مشکلی برای یخچال یا فریزر ، بهتر است که راه‌های مراقبت از آنها را بدانید و با رعایت آنها دچار مشکلات کمتری بشوید؛ در این‌جا نکاتی برای مراقبت از این دستگاه در منزل را بررسی می‌کنیم: • تمیز کردن فضای داخلی یخچال • برفک‌زدایی دستی یا اتوماتیک • تمیز کردن کویل‌ها • تنظیم دمای مناسب برای یخچال • پر نگه داشتن فریزر • عدم باز گذاشتن درب یخچال • عدم گذاشتن غذای گرم داخل یخچال • تعویض فیلتر آب تصفیه در زمان مناسب تمامی این موارد باعث تعویق در این مشکلات و همچنین کاهش هزینه در خصوص خرابی یخچال می‌شود. نتیجه خرابی یخچال معمولا در قسمت کمپرسور، نشتی گاز، خنک نشدن، تولید برفک و برای تعویض فیلتر تصفیه در این دستگاه با برندهای مختلف، بطور مثال ( یخچال فریزر سامسونگ، یخچال فریزر جنرال الکتریک و یخچال فریزر الکترواستیل ) اتفاق می‌افتد. خرید قطعات را به تعمیرکار متخصص بسپاریم. فضای داخلی یخچال فریزر را تمیز کنیم. فریزر را پر نگه داریم. از باز گذاشتن و گذاشتن غذای گرم در یخچال فریزر پرهیز کنیم.

  هزینه شارژ گاز

  ساید بای ساید
  بین 750000 الی 1100000 تومان
  یخچال فریزر
  بین 600000 الی 800000 تومان

  هزینه تعویض فن موتور

  ساید بای ساید
  180000 الی 280000 تومان
  یخچال فریزر
  180000 الی 280000 تومان

  هزینه شستشوی کامل مدار

  ساید بای ساید
  180000 الی 280000 تومان
  یخچال فریزر
  140000 الی 240000 تومان

  هزینه تعویض ترموستات یخچال

  ساید بای ساید
  بستگی به مدل یخجال دارد
  یخچال فریزر
  150000 الی 250000 تومان

  هزینه تعویض کمپرسور یخچال بدون شارژ گاز

  ساید بای ساید
  250000 تومان
  یخچال فریزر
  200000 تومان

  هزینه تعویض فن داخلی یخچال

  ساید بای ساید
  250000 الی 500000 تومان
  یخجال فریزر
  200000 الی 350000 تومان

  هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی

  ساید بای ساید
  50000 الی 150000 تومان که در صورت انجام خدمات رایگان میباشد
  یخجال فریزر
  50000 الی 150000 تومان که در صورت انجام خدمات رایگان میباشد

  هزینه نشت یابی و نشت گیری

  ساید بای ساید
  100000 الی 400000 تومان
  یخجال فریزر
  100000 الی 300000 تومان

   تماس