ایـران بــرودت

فروش، تولید و نصب انواع ساندویچ پانل سقفی، دیواری، سردخانه ای ضد حریق و دیر سوز با کلاس های جهانی، استفاده از بروزترین و جدیدترین خط تولید و تکنولوژی روز جهان.

انواع ساندویچ پانـل

ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی به صورت های دو طرف ورق، یکرو ورق یکرو فویل، یکرو ورق یکرو نایلون و یکرو ورق یکرو کاغذ تولید می شوند. عرض استاندارد ساندویچ پنل های سقفی 1/07 متر می باشد که 7 سانت آن بصورت اورلپ (همپوشانی با پانل های کناری) و 1/00 متر مفید کار و طول دلخواه (بنابر سفارش مشتری) می باشد. ورق های این نوع ساندویچ پانل ها بصورت سینوسی (کرکره ای)، شادولاین، طرح ذوزنقه ای و طرح سفال قابل تولید می باشد.اين نوع ساندويچ پنل با پوشش های دو طرف ورق آلوزينگ، دوطرف ورق آلومینیوم، دوطرف ورق گالوانیزه، يک رو آلوزينگ و يک رو گالوانيزه، يک رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومی از داخل و يا يک رو گالوانيزه از بيرون و يک رو فويل از داخل، یک طرف ورق و یک طرف کاغذ، یک طرف ورق و یک طرف نایلون با فوم تزريقی پلی يورتان سخت (معمولی و ضدحریق) توليد مي شود.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است تشکیل شده است و جهت پوشش دیوار و برای نما بکار میرود و در طرح ها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. ورق ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم می باشد که ورق آلوزینک علاوه بر خواص ضدزنگ آلومینیوم، بدلیل مقاومت بسیار زیاد و خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بیشتری دارد. اين نوع ساندويچ پانل بيشتر مناسب برای ديوارها و پارتيشن های داخلی در پروژه های مختلف با ضخامت 4 الي 6 سانتيمتر می باشد كه دارای دو رو ورق آلوزينگ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يک رو گالوانيزه از داخل می باشد که با ايجاد شيار روی آنها استحكام فشاری را ميتوان تا حد مطلوبی بالا برد .

ساندویچ پانل سردخانه ای

برای حفاطت از محصولات به شیوه ای بهینه و سالم در دماهای پایین از از سردخانه استفاده میشود، ممکن است در دماهای خیلی پایین مصرف انرژی بالا برود در این بین استفاده از یک پوشش مناسب برای دیوار و سقف بهترین کار است که استفاده از ساندویچ پانل پلی یورتان ایده ال ترین شیوه است ساندویچ پانل سردخانه ای جهت استفاده در سقف یا دیوار سرد خانه استفاده می شود و به دلیل اورلپ آن و نر و مادگی بودن در مقطع عرضی دارای کمترین انتقال حرارت و صوت است که بهترین گزینه برای تولید سردخانه می باشد ساندویچ پانل سرد خانه ای از ترکیب هسته پلی یورتان rigid بین دو لایه فلز است گه پلی یورتان ماده ای سفت است. پلی یورتان ماده ای سفت و شکننده است و به تنهایی قابلیت استفاده ندارد اما با ساندویچ کردن آن به محصولی میرسیم که دارای خواص مکانیکی بسیار مناسب می باشد. ساندویچ پانل های سردخانه ای بصورت سقفی و دیواری تولید می شوند. ضخامت این ساندویچ پانل ها معمولا از 8 سانتی متر شروع شده و در برخی موارد به 20 سانت هم می رساند (یر اساس کاربری و دمای سردخانه). برای پوشش سقف و بدنه سردخانه از ساندویچ پانل سقفی و دیواری و برای پوشش کف نیز معمولا از ساندویچ پانل دورو نایلون(فوم با پوشش دو طرف نایلون) استفاده می گردد. طول ساندویچ پانل های سردخانه ای بنابر سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

ایـران بــرودت

تولید و فروش انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری

نصب ساندویچ پانل

ارتباط با ما

تماس